Spelregelmiddag SEH voor de jeugd

Zondag 22 januari 2012

Onder grote belangstelling werd zaterdagmiddag 21 januari in de kantine van SEH een spelregelmiddag georganiseerd voor jeugdteams, leiders en trainers in samenwerking met de Scheidsrechters Vereniging Zwolle en Omstreken (SZO). Van de SZO waren aanwezig de voorzitter, de heer Hans van der Veen, secretaris Jan Lahuis en Henk Friederichs namens de Molestatie en Fairplaycommissie van de KNVB district Oost.

De opzet van de middag was de spelregelkennis van de jeugd op een hoger plan te brengen. Voetballen is een ding, maar spelregelkennis is iets heel anders. De heer Lahuis bracht voor de pauze de 17 spelregels onder de aandacht. Na de pauze werden de aanwezigen in spelvorm allerlei spelsituaties voorgelegd die op basis van de spelregels beoordeeld moesten worden en dat viel lang niet mee. Spelregelinterpretatie was toch veel moeilijker dan gedacht. Aan het eind van de middag had menigeen toch de nodige extra kennis opgedaan. Al met al een hele leerzame middag, die in de toekomst zeker herhaald zal worden.

Kijk hier voor meer foto's