750ste lid SEH

Maandag 13 oktober 2014

Voorafgaand aan de wedstrijd SEH - VSW vond de huldiging plaats van het 750ste lid van de v.v. SEH. De 7-jarige Joost van den Steenhoven had zich de afgelopen maand aangemeld als F-spelertje van de Veldhuisleague4Kidz. Sinds de aanmelding van Joost hebben zich al weer bijna tien leden opgegeven, waardoor de teller al bijna op 760 staat. Joost was samen met zijn ouders en broer Niels naar het sportpark gekomen om gehuldigd te worden en hij kreeg als dank van de club een bal met alle handtekeningen van de spelers van het eerste elftal en de ouders ontvingen een bos bloemen. De liefde voor SEH heeft Joost niet van vreemden. Ook vader Andre en broer Niels zijn actief als voetballer en ook de moeder van Joost speelde in het verleden bij de dames van SEH. Naast SEH is PEC Zwolle de favoriete club van Joost.