Topper in 4c eindigt onbeslist

Zondag 05 oktober 2014

Het eerste elftal van SEH heeft een punt overgehouden aan de wedstrijd tegen de koploper CSV'28. In Zwolle werd het na een pover duel 1-1. SEH begin sterk aan de wedstrijd en kreeg na enkele minuten enkele grote kansen, eerst stond Christian van Beek vrij voor de keeper maar zijn schot leverde slechts een hoekschop op. Uit deze hoekschop kopte Harmen van Oene bijna raak, de keeper kon de bal nog net overtikken, wederom een corner. Uit deze corner was het wel raak, Emel Uglajanin schoot raak, 0-1. Hierna had SEH controle over de wedstrijd zonder zelf echt gevaarlijk te worden. Aan het eind van de eerste helft kwam CSV'28 toch langszij, na een scherpe voorzet van de rechterkant kon CSV'28 van dichtbij de 1-1 binnenschieten. In de tweede helft probeerden beide ploegen het gaatje in de verdediging van elkaar te vinden maar er werd slordig omgegaan met de kansen. Beide ploegen kregen nog enkele mogelijkheden maar echt gevaarlijk werd men niet meer zo werd dan ook de ruststand ook de terechte eindstand, 1-1. SEH blijft door dit resultaat bovenin meedraaien en bezet nu de derde plek met 10 punten uit 5 wedstrijden, vlak achter koploper Reaal Dronten die aan kop gaan met 12 punten uit 5 wedstrijden.