Eerste punten voor F1 in de Hoofdklasse!

Dinsdag 30 september 2014

Na de eerste 2 competitie wedstrijden verloren te hebben, heeft SEH F1 afgelopen zaterdag tijdens de eerste thuiswedstrijd, dan toch de eerste punten behaald in de Hoofdklasse!

De wedstrijden tegen ASC'62 en ASVD werden dus verloren. Afgelopen zaterdag mocht er dan eindelijk een keer thuis gespeeeld worden en wel tegen Rohda Raalte F1. Na een 1-1 ruststand werd er in de 2e helft uitgelopen naar een 4-1 voorsprong. De tegenstander gaf zich echter nog niet gewonnen en kwam terug tot 4-3. SEH nam weer het iniatief en kon verder uitlopen naar 6-3 wat ook de eindstand werd. Een keurige overwinning van F1 die gerenommeerde tegenstanders treft in de Hoofdklasse. Proficiat jongens, dit geeft motivatie voor de volgende wedstrijden!

Aankomende zaterdag volgt de uitwedstrijd tegen GoAheadKampen F1, aanvang 10.00 uur.