Mooie resultaten bij ‘Jonnie Kroeze’ toernooi!

Zaterdag 31 mei 2014

Onder ideale weersomstandigheden werd zaterdag 31 mei het keurig georganiseerde ‘Jonnie Kroeze’ E en F-pupillentoernooi gehouden bij de buurman, v.v. Heerde.

In de ochtend was het de beurt aan de E-pupillen, waarbij S.E.H. vertegenwoordigt werd door E1, E2, E5 en E6. In de middag kwamen de F-pupillen aan bod: F1, F2, F3 en F4.

Dat het met de jeugd van S.E.H. wel goed zit, blijkt zowel uit de 8 teams die mee deden en natuurlijk uit de uitslagen! Zowel E1, F1 en F4 werden winnaar van het toernooi. Een tweede plek was weggelegd voor E2 en F3, waarbij beiden op doelsaldo net naast het goud grepen. F2 werd verdienstelijk derde, achter de sterke teams van S.E.H. F1 en E.Z.C.’84 F1. S.E.H. E5 en S.E.H. E6 kwamen niet op het erepodium terecht, maar hebben met veel inzet, strijd en plezier de wedstrijdjes gespeeld.

Al met al een keurig resultaat waar wij als vereniging trots op mogen zijn!