LOGO en BANNER

Dinsdag 20 mei 2014
Op de onlangs gehouden vrijwilligersavond is door voorzitter, Barend de Ruiter, een presentatie gehouden met als titel 'WIJ ZIJN SEH'.   Al een aantal jaren wordt er gewerkt aan een 'facelift' van onze accommodatie. De laatste vijf/zes jaar is aan het traditionele begrip 'voetbalclub' een wat bredere inhoud gegeven: er is ingespeeld op maatschappelijke ontwikkelingen die tot gevolg hebben gehad dat er G-voetbal en meidenvoetbal is geïntroduceerd. Maar er is meer gebeurd: zo is er een Veldhuisleague4Kidz, een nieuw jeugdbeleid, een nieuwe sponsorcommissie en een kledingleaseplan gekomen.   Al met al heeft dat gezorgd voor een toenemend aantal leden, dusdanig dat het sportcomplex te klein werd. Er zijn extra kleedruimtes en bergingen bijgekomen en letterlijk daarboven op een nieuwe bestuurskamer. En sinds twee jaar beschikt de club zelfs over twee kunstgrasvelden. Maar we zijn er nog niet; er worden plannen gemaakt om van de kantine een clubhuis te maken.   Al die veranderingen hebben de club een veel modernere uitstraling gegeven. Bij een uiterlijke verandering hoort natuurlijk ook een innerlijke verandering, nl. de uitstraling dat je trots bent op je club en dat laatste wordt nog wel eens gemist. Om dat gevoel van trots, van zelfverzekerdheid, van zelfbewustzijn 'smoel' te geven is nagedacht over een nieuw logo en een banner waarin het nieuwe logo is verwerkt. Wie de historie van de club een beetje kent, weet dat er in de loop der jaren meerdere logo's zijn geweest, die vaak een uitdrukking en vormgeving hadden die paste in een bepaalde tijd.   Het nieuwe ontwerp straalt door het gekozen lettertype kracht en zelfbewustheid uit. Daarnaast doet het weer een beetje meer denken aan het eerste logo, in die zin dat de plaatsnaam weer terug te vinden is. Ook is het oprichtingsjaar is in het logo verwerkt. In de banner is de tekst "WIJ ZIJN SEH" verwerkt met als doel om het clubgevoel, zeg maar het wij-gevoel te versterken: trots zijn op je club!   Wil je reageren, dan graag je reactie naar 'voorzitter@vvseh.nl' en wel voor 1 juni. Wat zou het mooi zijn als het nieuwe logo op de nieuwe kledinglijn een plekje zou vinden.