DEGRADATIE EEN FEIT VOOR SEH 1

Dinsdag 06 mei 2014

Het eerste elftal van SEH is afgelopen zaterdag gedegradeerd uit de derde klasse. Hierdoor zal SEH volgend seizoen uitkomen in de vierde klasse. SEH verloor de thuiswedstrijd tegen Elspeet, tegen de verhouding in, met 0-1. SEH begon goed aan de wedstrijd en speelde een uitstekende eerste helft. SEH verzuimde echter om een doelpunt te maken uit de vele kansen die het creëerde. De ruststand was dan ook 0-0. in de tweede helft werd het spel wat minder maar waren er ook nog enkele kansen. Het was echter Elspeet dat met de volle winst er vandoor ging. In de 74e minuut kwam Elspeet op voorsprong en deze gaf het niet meer uit handen. SEH is door dit resultaat officieel gedegradeerd en zal volgend seizoen moeten voetballen in de 4e klasse. Speler van het jaar werd Mark Zandvliet die in de wedstrijd tegen Elspeet ook nog Man of the Match werd.