SEH verliest in slotfase van EFC’58

Zondag 23 maart 2014

In een matige wedstrijd die geen winnaar verdiende ging het eerste elftal van SEH in de slotfase onderuit tegen EFC’58. Na balverlies aan de kant van SEH maakte EFC’58 in de 80e minuut de winnende treffer. SEH mocht nog wel klagen bij de scheidsrechter want het had in de laatste minuut recht op een strafschop. Mark Zandvliet werd na een geweldige solo aangetikt in het zestienmetergebied. De bal had op de stip gemoeten maar de leidsman besloot anders. Het was een echt duel in de onderste regionen van de derde klasse. Er werd veel balverlies geleden en veel passes kwamen niet aan. Lang dacht iedereen dan ook aan een bloedeloze 0-0, maar 1 fout werd SEH fataal. Doordat de concurrenten in de strijd om degradatie verloren of slecht 1 punt pakten verandert er niet veel aan de situatie waarin SEH zich bevind. Er zullen nog meerdere overwinningen geboekt moeten worden de komende weken om directe degradatie te ontlopen.