Terschuursche Boys - SEH

Woensdag 12 maart 2014

Wist SEH in de laatste drie competitiewedstrijden maar liefst zeven punten te scoren in Terschuur tegen de plaatselijke Boys kwam er een eind aan die positieve reeks. SEH trof in Terschuursche Boys een sterk spelend en goed combinerende roodzwart team. Vanaf de eerste minuut zette Terschuursche Boys druk, waar de hele SEH-ploeg veel moeite mee had. Al na vijf minuten kreeg Terschuursche Boys een prima kans, maar Gert Jan Barneveld wist met een uiterste inspanning de bal uit de uiterste hoek te ranselen. SEH had veel moeite om zich aan de druk te ontworstelen. In aanvallend opzicht had de ploeg van Arjen Bredewolt niet veel te bieden ondanks het harde werken. Het was eigenlijk wachten op een doelpunt van Terschuursche Boys. In de 20e minuut was het de meegekomen verdediger Peter Overeem die de 1 - 0 binnentikte. Nog geen minuut later was het - eigenlijk onverwacht - al weer 1 - 1. Frank Olthuis strafte op uitstekende wijze een grote fout in de defensie van Terschuursche Boys af. Zowel Terschuur als SEH kregen tot aan de rust nog een paar goede mogelijkheden, maar het bleef 1 - 1.

Ook na de rust was Terschuursche Boys de betere ploeg. Dat leidde in de 53e minuut tot de 2 - 1 door een doelpunt van Robin van Leeuwen. In de 70e minuut maakte Rop Porte er 3 - 1 van en drie minuten later knalde Matrick van Voorthuizen met een schitterend schot in de bovenhoek de 4 - 1 binnen. De laatste goal werd gemaakt door Lopes-Dinis Magalhaes, de man die ook de meeste kansen miste. Deze 5 - 1 nederlaag moet maar gauw vergeten worden. De wedstrijd van komende zaterdag tegen Oene is van groter belang in de strijd tegen rechtstreekse degradatie. Er MOET gewonnen worden!