Steun vv SEH door te stemmen!!

Dinsdag 11 maart 2014

Ook dit jaar organiseert de Rabobank Noord Veluwe de actie Clubkas Fonds. Dit fonds is opgericht om verenigingen financieel te steunen. In de praktijk is gebleken dat dit heel wat voor onze vereniging kan opleveren! 

Doe dus mee! Eenvoudig door te stemmen op SEH! Hoe doe je dat?

Klanten die lid zijn van Rabobank Noord Veluwe kunnen hun stem(men) uitbrengen. De leden van Rabobank Noord Veluwe krijgen twee stemmen om te verdelen in de periode van 10 maart 2014 tot en met 31 maart 2014. Zij stemmen op de vereniging(en) die zij een warm hart toedragen. Elke stem is naar verwachting tussen de € 5 en € 10 waard, afhankelijk van het aantal stemmen dat wordt uitgebracht.  

Ben je geen lid van de RABO Bank? Kijk op de site van de bank. Het kost niets!

Hoe meer stemmen er op SEH uitgebracht worden, des te meer geld krijgt de vv SEH uit het Clubkas Fonds. 

Hartelijk dank voor uw stem!