SEH pakt een punt tegen 't Harde

Maandag 24 februari 2014

Het eerste elftal van SEH heeft in de thuiswedstrijd tegen 't Harde met 1-1 gelijkgespeeld. SEH miste vandaag door blessures, ziekte en vakanties behoojk wat spelers maar de mannen van trainer Arjen Bredewolt kunnen door de resultaten van de laatste weken heel voorzichtig weer omhoog kijken, al staat het nog wel op de laatste plek. In de eerste helft werd rommelig gevoetbald door beide ploegen. 't Harde kwam er regelmatig gevaarlijk door maar het ontbrak aan creativiteit in de laatste fase van de aanval. SEH kreeg met Gerard Jan Hutte en grote kans om de score te openen, zijn schot ging via de handen van de keeper tegen de lat. In de slotminuut van de eerste helft raakte ook 't Harde nog de lat. De ruststand was dan ook 0-0. In de tweede helft had 't Harde het beste van het spel, het was echter SEH dat op 1-0 voorsprong kwam, Emel Ugljanin was er in de 63e minuut als de kippen bij toen de keeper een  niet goed weg werkte, 1-0. ´t Harde ging na dit doelpunt nog meer de aanval zoeken en dit resulteerde in de 1-1 na 75 minuten voetballen. In het laatste kwartier waren er nog kansen over en weer. SEH kreeg in de laatste minuten nog een paar keer de kans de overwinning ´te stelen´ maar het net werd niet voor een tweede maal gevonden deze middag. De eindstand was 1-1.