SEH GRIJPT EERSTE OVERWINNING

Zondag 02 februari 2014

Het eerste elftal van SEH heeft afgelopen zaterdag haar eerste overwinning van het seizoen gepakt. Thuis tegen het eveneens laaggeklasseerde Hulshorst werd het maar liefst 5-2. Grote man aan de kant van de thuisploeg was Richard van de Streek hij nam 4! treffers voor zijn rekening. Hulshorst had de betere kansen in de eerste minuten van deze wedstrijd, bij de tweede grote kans moest keeper Richard Tijssen zich zo ver strekken dat hij hierbij geblesseerd raakte. Hij heeft het nog wel een tijdje geprobeerd maar na 35 minuten moest hij de strijd staken en werd hij vervangen door de pas 17! jarige Amar Ugljanin, die het uitstekend deed. Hulshorst kwam na 29 minuten spelen op voorsprong, een redding van keeper Tijssen werd niet goed weggewerkt waardoor Hulshorst de 0-1 kon maken. na 35 minuten kreeg SEH een strafschop nadat Emel Ugljanin als doorgebroken speler werd neergehaald in het zestienmetergebied. De scheidsrechter van vanmiddag spaarde de verdediger van Hulshorst aangezien hij slechts geel gaf waar rood op zijn plaats was volgens de spelregels. Van de Streek mocht aanleggen voor zijn eerste treffer deze middag, 1-1. Op slag van rust kwam Hulshorst na matig verdedigen aan de kant van SEH op 1-2. SEH ging hierdoor met een achterstand de kleedkamer in. Na de rust was het spelbeeld anders, SEH schoot uit de startblokken en stond op het veld met het idee dat er maar 1 ploeg de drie punten zou krijgen vandaag en dat waren zij zelf. 10 minuten na de rust liet Richard van de Streek zijn klasse zien. Met een mooi beweging speelde hij zichzelf vrij en schoot de bal daarna prachtig in de kruising via de onderkant van de lat. Van de Streek zorgde ook voor de 3-2 én de 4-2. Niels Schuurman zorgde voor het slotakkoord door vlak voor tijd zelfs de 5-2 tegen de touwen te jagen. Een ongekende weelde voor het geplaagde SEH dit seizoen. Debutant in de basis Emel Ugljanin bereide enkele treffers voor en speelde ook een uitstekende wedstrijd, wat gezegd mag worden va het hele elftal van SEH. Met de week wordt er beter gevoetbald en nu resulteert het ook in 3 punten.