Jeugdtrainers 2014-15

Dinsdag 21 januari 2014

Hoewel het voetbalseizoen 2013-14 nog in volle gang is, zijn de voorbereidingen voor het nieuwe voetbalseizoen al in volle gang. De trainersstaf van de junioren begint al aardig vorm te krijgen. De posities voor A1, B1 en C1 zijn inmiddels ingevuld en ook voor de andere elftallen zijn al weer verschillende trainers bekend. Uiteraard kan het trainerscorps nog wel wat versterking gebruiken. Vind je het leuk om een jeugdteam, een meisjesteam of het G-team te trainen meld je dan aan via voetbalzaken@vvseh.nl of neem contact op met Gert Toorn (06-53363000). Ook bieden we een aantal stageplekken aan. Je loopt dan mee met een ervaren trainer, die je de kneepjes van het vak leert.

Op de foto zie je van links naar rechts: Gert Jan Toorn, Harrie Veldhuis, Robert van Dijk en Arjen Bredewolt (hoofd jeugdopleiding).