Zuur verlies SEH tegen koploper

Zondag 19 januari 2014

Het eerste elftal van SEH heeft in de eerste wedstrijd na de winterstop verloren van koploper Hoevelaken, in Heerde werd het 3-4. Het verlies was onverdiend gezien het verloop van de wedstrijd. SEH kwam halverwege de eerste helft met 0-1 achter. Richard van de Streek liet na 35 minuten zijn klasse zien, hij scoorde schitterend uit een vrije trap. Dit was ook de ruststand. Direct na de rust kreeg SEH een strafschop, de keeper van Hoevelaken haakte Mark Zandvliet en de scheidsrechter wees resoluut naar de stip. Om onbegrijpelijke redenen kreeg de keeper geen kaart. Richard van de Streek schoot de strafschop feilloos in de hoek, 2-1. Hoevelaken had even later met tien man verder gemoeten. Een charge met twee benen recht vooruit werd slechts met geel afgedaan. Nog geen 2 minuten later was het 2-2. Hoevelaken kwam kort daarna op voorsprong, 2-3. Het doelpunt werd gemaakt door de man die eigenlijk niet meer op het veld had mogen staan.  Erik Barneveld was even later te laat in een duel om de bal waarna de scheidsrechter hem de rode kaart voorhield. SEH voelde zich benadeeld door eerdere vergelijkbare situaties in de wedstrijd. SEH kwam nog wel op gelijke hoogte, het kreeg nog een strafschop. Het was wederom Richard van de Streek die zijn derde van de middag liet aantekenen, 3-3. Het lot was SEH deze wedstrijd niet gunstig gezind want in blessuretijd werd het 3-4 voor Hoevelaken. Een zuur verlies voor de mannen van Arjen Bredewolt die echter wel kunnen terugkijken op een goede wedstrijd met veel inzet. Volgende week speelt SEH de derby uit in Hattem tegen Hatto Heim.