GEZAMENLIJKE EINDEJAARSTRAINING OP 21 DECEMBER

Dinsdag 10 december 2013

Om het geweldige succes van vorig jaar een vervolg te geven zal er ook aan het einde van dit jaar weer een gezamenlijke training gehouden worden op ons fraaie hoofdveld. Alle deelnemers (vorig jaar ruim 80) worden die zaterdag weer door elkaar gemixt en spelen vervolgens onderling een toernooi. 

Spelers van de elftallen 1 t/m 8, recreanten, en A en B Jeugd kunnen deelname bevestigen aan hun leiders, die over het toernooi allen een e-mail hebben ontvangen. Spelers en of sponsoren die ook mee willen doen maar niet aan een team verbonden zijn kunnen zich melden bij de organisatie.

Om 13:00 wordt iedereen verwacht in ons clubhuis. Aldaar zal de teamindeling bepaald worden en zal vanaf 13:30 de bal gaan rollen.

Na afloop is er voor iedereen snert, wat u aangeboden wordt door de Vrienden van SEH.

Informatie: Jochem Blok (06-51268188) en of Harmen van Oene (06-15868950)