Ongelukkige nederlaag SEH

Zondag 27 oktober 2013

Het eerste elftal van SEH heeft de derby tegen VV Oene niet winnend kunnen afsluiten, in Oene werd het 2-1 voor de thuisclub. In een matige pot voetbal waren beide ploegen aan elkaar gewaagd in een 'wedstrijd die geen winnaar verdiende' ging de thuisploeg dus met de 3 punten aan de haal. In de beginfase was het Oene dat het spel maakte en kwam het 'gelukkig' door een eigen doelpunt van Rob IJzerman op 1-0, hij werkte een voorzet van een speler van Oene achter zijn eigen doelman Gert Jan Barneveld. Halverwege de eerste helft stoomde Michiel de Gooijer op richting het doelgebied van Oene, hij gaf de bal aan Guus Bregman en hij draaide knap weg bij zijn man en wist de doelman van Oene te verschalken in de verre hoek, 1–1. Hierna nam SEH het initiatief over en kreeg het een aantal goede mogelijkheden. Rick van Ommen kreeg de grootste, uit een voorzet van Roy Daanen kopte hij tegen de lat. In de tweede helft golfde het spel heen en weer en leek de wedstrijd af te stevenen op een terecht gelijkspel. Het was Oene echter dat aan het langste eind trok, bij een scrimmage voor het doel van Gert Jan Barneveld kreeg Rob IJzerman de bal tegen zijn arm en de scheidsrechter kende een strafschop voor Oene toe. Rob IJzerman kreeg de rode kaart en Arjan Gerrits wist dit buitenkansje feilloos te benutten, 2-1. SEH probeerde hierna met 10 man nog om de gelijkmaker te forceren maar kreeg het verdiende doelpunt niet, het verloor dan ook voor de 6e maal in dit nog prille seizoen. Volgende week volgt de thuiswedstrijd tegen het eveneens laaggeklasserde EFC'58. Aftrap 14.30 uur op sportpark de eeuwlanden.