SEH blameert zich in Hulshorst

Zondag 22 september 2013

Het eerste elftal van SEH heeft zaterdag met 5-1 verloren in en tegen Hulshorst.In een zeer zwakke wedstrijd van de kant van SEH was de eerste kans van de wedstrijd nog wel voor SEH, Rob IJzerman schoot in de 4e minuut vanaf 18 meter net naast. Hulshorst kwam in de 8e minuut op voorsprong, 1-0. Het werd ook nog 2-0 in de eerste helft voor Hulshorst dat vooral door een zeer zwak optreden van de elf mannen van SEH, makkelijk overeind bleven. In de tweede helft kwam SEH meer in het spel voor, ditmaal vooral door een sterke invalbeurt van Mark Zandvliet. De jongeling ging keer op keer langs zijn directe tegenstander en zorgde ervoor dat SEH vaker gevaarlijker werd. Richard van de Streek lobte eerst nog een bal net naast het doel, even later mocht hij aanleggen voor een strafschop die hij feilloos binnen schoot en zo de spanning even terug bracht, 2-1. De spanning was echter van korte duur. Hulshorst liep in de laatste 15 minuten uit naar een 5-1 zege. De vele meegereisde supporters gingen teleurgesteld naar huis. SEH mag deze nederlaag zichzelf aanrekenen en zal de komende weken uit een ander vaatje moeten tappen wil men de eerste punten gaan binnenhalen. Volgende week speelt SEH thuis tegen Zwart Wit '63, aanvang 14.30 uur.