F1 wordt 2e op toernooi in Dronten!

Zaterdag 08 juni 2013

Op een sterk bezet toernooi met alleen maar hoofdklassers heeft F1 laten zien wat ze in huis hebben! Ze begonnen het toernooi ongelukkig door met 2-0 te verliezen in een gelijk opgaande wedstrijd tegen DVS' 33 F1. Vervolgens werd er gewonnen van IJVV F1 en ASVD F1. De laatste wedstrijd moesten ze tegen de kampioen van de hoofdklasse Noord, Urk F1. Deze wedstrijd werd verdiend met 2-0 gewonnen. Een top-prestatie van onze jonge talenten! Daarna werd het seizoen feestelijk afgesloten met patat en ijs. Tijdens de festiviteiten kregen ze de kampioens-shirts uitgereikt. Trots gingen ze daarmee op de foto met natuurlijk ook de gewonnen bekers. Ook namen de jongens afscheid van Justin van Gelder, die zijn kunsten bij FC Twente gaat vertonen!