Handhaving SEH1 3e klasse

Zondag 09 juni 2013

Zaterdagmiddag om een uur kon het eerste elftal van SEH via een beslissende strafschoppenserie handhaving in de derde klasse bewerkstelligen. En in die missie zijn de blauwwitten glansrijk geslaagd. Met 3 - 1 werd Alverna verslagen. In de nacompetitie waaraan behalve Alverna en SEH ook nog VEVO deelnam eindigden Alverna en SEH beiden met 4 wedstrijdpunten en een gelijk doelsaldo van +4. De KNVB die in deze optie voorzien had, had daarom voor aanvang van de nacompetitie al besloten om elk duel te af te sluiten met een strafschoppenserie. De serie na afloop van de wedstrijd SEH - Alverna vond echter niet volgens de reglementen plaats. Die had een winnaar moeten opleveren, maar de scheidsrechter van dienst hield het na een serie van 5 strafschoppen bij een gelijke stand voor gezien. Als gevolg van deze fout dienden Alverna en SEH op neutraal terrein alsnog een serie strafschoppen te nemen. De besturen van beide teams waren tot overeenstemming gekomen om dat in Dieren te doen. SEH toonde zich de sterkste. Alverna mocht beginnen. Alverna schoot alleen de eerste strafschop binnen en miste vervolgens alle andere penalty's, mede dankzij uitstekend keeperswerk van Gert Jan Barneveld, die liet zien dat hij terecht tot speler van het seizoen 2012-13 was gekozen. Voor SEH benutten Richard van der Streek, Frank de Jong en Harmen van Oene feilloos hun strafschop. Volgend seizoen dus opnieuw in de derde klasse met daarin naar alle waarschijnlijkheid veel ploegen uit de buurt, zoals Hatto Heim, Oene, DSV, 't Harde en VSCO.