SEH verliest van Advendo’57

Zaterdag 16 maart 2013

Het eerste elftal van VV SEH heeft afgelopen zaterdag met 1-2 verloren van Advendo’57 uit Ederveen. Advendo’57 dat de tweede plaats op de ranglijst inneemt, had de thuiswedstrijd tegen SEH dit seizoen gewonnen met maar liefst 6-0. Zo’n hoge score werd het ditmaal niet, dat kwam mede doordat Gert Jan Barneveld in de eerste helft, waar er sprake was van eenrichtingsverkeer richting het doel van Barneveld, zijn doel schoon hield. In de 42e minuut was daar dan toch de voorsprong voor Advendo’57, een bal werd van richting veranderd waardoor de keeper van SEH de bal niet meer onder controle kreeg en de bal in eigen doel werkte, 0-1. Na de rust was het spel wat onrustiger en kreeg SEH ook wat kansjes. Halverwege de tweede helft was het echter Advendo’57 dat de voorsprong verdubbelde. Een vrije trap die laag het zestienmeter gebied in kwam vloog zomaar het doel in, 0-2. SEH speelde hierna een verloren wedstrijd waar het in blessuretijd nog iets terug deed. Nadat Harmen van Oene werd onderuit gehaald in het strafschopgebied, wees de scheidsrechter naar de stip, Frank de Jong liet dit kansje niet onbenut en schoot goed raak, 1-2. De tijd die resteerde was echter tekort om er nog een gelijkspel uit te halen. Advendo’57 ging verdiend met de 3 punten naar huis. Volgende week speelt SEH een uitwedstrijd bij EFC’58 in Ermelo.