Meiden SEH F4 schrijven geschiedenis

Maandag 14 januari 2013

HEERDE - De elf meiden van F4 van SEH uit Heerde zijn kampioen geworden. En daarmee schrijven de dametjes geschiedenis voor SEH want nooit eerder werd een meisjeselftal van de Heerde voetbalclub kampioen. Het bleef spannend tot het laatste competitie-duel: gaan de meisjes er met de titel vandoor of worden het toch de jongens van F5, overigens ook van SEH? De meiden trokken aan het langste eind en zijn dus eerste geworden in de jongenscompetitie. Bij een kampioenschap hoort een huldiging en dus werden de dametjes, de trainsters Lilian, Carolien en Marloes en leiders Mariska en Harro zaterdagmiddag op een versierde kar door het dorp gereden. Naomi, Sabine, Nina, Tessa, Maud, Charlotte, Chayenne, Tessa, Sarah, Bo en Maud waren het stralende middelpunt en lieten zich na afloop van de rit geduldig fotograferen op sportpark De Eeuwlanden. Als ware voetbalheldinnen genoten zij daarna van de glaasjes Jip & Janneke-champagne en patatjes in de kantine.