G-team wint 2 wedstrijden op rij!

Zaterdag 26 november 2011

Het G-team van S.E.H. heeft vorige week zaterdag voor de 2e keer dit seizoen een overwinning geboekt. Waar de week hiervoor Zeewolde aan de zegekar werd gebonden, was het dit keer Wijhe dat er aan moest geloven. Door knappe combinaties en veel inzet werden de punten mee naar huis genomen.

De eerste wedstrijden van het G-team gingen helaas allemaal verloren, dit was echter te verklaren doordat het G-team dit jaar voor het eerst deelneemt aan de competitie. Ondanks de nederlagen bleef de trainingsopkomst zeer hoog en de inzet verslapte geen moment. Dat dit zich uiteindelijk uitbetaalde in 2 overwinningen was een mooie opsteker voor de spelers van het G-team.

Met een voldaan gevoel kan er nu de winterstop ingegaan worden. Ook al zullen er na de winterstop vast nog wel wat wedstrijden verloren gaan, we gaan proberen om het plezier en het enthousiasme vast te houden.