Matig SEH verliest van Stroe

Zondag 04 november 2012

SEH heeft wederom geen punten kunnen pakken in een thuisduel. Tegen een concurrent Stroe werd er verloren met 1-3. SEH begon redelijk aan het duel met de nummer 11, het kreeg ook een kans via Erik Barneveld, die door de doelman tot corner verwerkt werd. In de 23e minuut kreeg Stroe en corner en stond het via een kopbal van de spits van Stroe ineens 0-1. Vanaf dat moment zakte het spel van SEH in en kon Stroe in 33e minuut zelfs op 0-2 komen. Balverlies in de voorhoede van SEH zorgde ervoor dat Stroe binnen enkele seconden het doel aan de andere kant van het veld kon vinden. In de tweede helft kwam SEH wel beter voor de dag maar echt gevaarlijk werd de ploeg van Harrie de Graaf niet. Richard van de Streek, ingevallen na weken buitenspel gestaan te hebben door een blessure, was nog een aantal keer gevaarlijk en hij bracht SEH in de slotfase ook terug tot 1-2. Even gloorde er hoop op een punt maar Stroe bracht nog geen minuut later aan alle onzekerheid een eind door de 1-3 op het scorebord te brengen. Volgende week wacht voor SEH een zware uitwedstrijd tegen Terschuurse Boys.