Sponsor je eigen club!!

Zondag 28 oktober 2012
Voorspel, win én sponsor je eigen club!

Met Toto wordt voetbal nóg leuker en nóg spannender. Want als je meespeelt met Toto, kun je geld winnen met je voetbalkennis. Daarnaast sponsor je samen met Toto je eigen club. Ga snel naar toto.nl en speel mee!

Hoe werkt het?

Als partner van KNVB sponsort Toto het amateurvoetbal in Nederland. Ook jouw club profiteert hiervan. Maar met jouw hulp doet Toto nog meer, want 10% van al jouw inleg op toto.nl komt ten goede aan de clubkas van jouw voetbalclub! Dus selecteer nu jouw club in je Toto-account op Toto.nl.  Heb je nog geen account? Maak hem dan hier aan.

Speel je al mee met Toto?

Maar nog niet voor je club? Volg dan deze 4 stappen: 1. Log in op Toto.nl 2. Ga naar ‘Mijn Toto’ 3. Klik op het tabblad ‘Persoonlijke gegevens’ 4. Vul jouw club in bij ‘Mijn voetbalclub’

SUCCES!!!