SEH verliest bij koploper Zeewolde

Zondag 28 oktober 2012

SEH heeft zaterdag met maar liefst 4-0 verloren in en tegen Zeewolde. Zeewolde is door deze overwinning periodekampioen en blijft natuurlijk hierdoor ook koploper in de 3e klasse. SEH hield lang stand in Zeewolde, pas in de 65e minuut capituleerde SEH toen Menno Coker, de man of the match, zijn eerste van 3 doelpunten produceerde, hij speelde zich behendig vrij en schoot de bal onhoudbaar achter keeper Gert Jan Barneveld. Hierna liep Zeewolde eenvoudig uit naar 4-0. SEH heeft deze hele wedstrijd geen echte kansen gehad, had teveel balverlies in de opbouw, daarnaast liet Zeewolde zien waarom het na 7 wedstrijden al 17 punten had en liet zien dat het niet voor niets koploper was. De overwinning van Zeewolde op SEH was dan ook verdiend te noemen. SEH zal zich moeten richten op een plek in de middenmoot. Volgende week wacht het belangrijke duel tegen Stroe. Het duel begint om 14.30 op sportpark de eeuwlanden.