Verkoop vaatwastabletten een succes!

Zaterdag 29 september 2012

Het kan u afgelopen zaterdag bijna niet ontgaan zijn. In het teken van het project ‘The Ethiopia Xperience’ hebben we emmers vaatwastabletten, geschonken door Dalli de Klok, verkocht. En het was een succes: in totaal hebben we 145 emmers verkocht en 815,- euro opgehaald! Dit geld gaat naar het ‘House of Sport’ in de hoofdstad Addis Abeba. Dit is de enige plaats waar gehandicapten en ‘gewone’ mensen kunnen sporten.

We willen iedereen bedanken die hier een bijdrage aan heeft geleverd. Een speciaal dankwoord gaat uiteraard uit naar Dalli de Klok, leverancier van de zeep.

Was u afgelopen zaterdag niet op sportpark ‘de Eeuwlanden’? Niet getreurd! We hebben nog genoeg emmers op voorraad. Mocht u nog een emmer (90 stuks voor 5,- euro) nodig hebben, neem dan gerust contact met ons op. Ga naar www.facebook.com/sehxperience en stuur ons een bericht. Of stuur een mailtje naar: frankraveling@gmail.com.

‘Like’ onze facebook pagina en blijf op de hoogte van onze reis! www.facebook.com/sehxperience