SEH wint van DSV'61

Zondag 23 september 2012

Het eerste elftal van SEH heeft afgelopen zaterdag met 1-2 gewonnen in Doornspijk van DSV'61. De zege was terecht te noemen, daar SEH over de gehele wedstrijd de meeste en de gevaarlijkste kansen creëerde. Het duel begon redelijk gelijk opgaand zonder noemenswaardige momenten. In de 24 minuut was het de spits van DSV’61 die alleen voor keeper Gert Jan Barneveld opdook, die voor het eerste echte gevaar zorgde, Barneveld redde prachtig op zijn inzet. Na dit moment trok SEH het initiatief naar zich toe en creëerde het verschillende kansen, waar Frank Olthuis het dichtst bij de voorsprong was, hij kopte de bal net naast het doel. Na de rust was het wederom Frank Olthuis die een grote kans niet wist te benutten, van dichtbij schoot hij hard over. DSV’61 kwam er een aantal maal gevaarlijk snel uit maar elke keer wist de defensie van SEH de bal weer in haar bezit te krijgen. Jongeling Guus Bregman was met het hoofd ook nog heel dichtbij de voorsprong, zijn kopbal belande op de lat. In de 73e minuut kreeg DSV’61 een strafschop. Gert Jan Barneveld verrichte tot twee keer toe een fantastische redding op de inzet van de spits van DSV’61, het bleef dus 0-0. In de 77eminuut was het dan eindelijk raak, Gerard Jan Hutte bleef rustig en hij schoot de 0-1 tegen de touwen. Lang kon SEH niet genieten van deze voorsprong, 3 minuten later was het alweer 1-1. SEH ging met verzorgd voetbal op jacht naar de voorsprong en die kwam er vlak voor tijd, Richard van de Streek kreeg na een mooie aanval de bal in het strafschopgebied aangespeeld van Erik Barneveld, hij bedacht zich niet en schoof de bal heel koel achter de doelman van DSV’61, 1-2. SEH speelde de wedstrijd goed uit en voegt daardoor 3 punten toe aan haar totaal. SEH heeft nu na 4 wedstrijden 7 punten en staat daarmee stevig in de subtop van de 3e klasse B. Volgende week speelt SEH thuis tegen SDS’55. Wedstrijd begint om 14.30 uur