SEH F1 beleeft een prima start!

Zaterdag 15 september 2012

Met 5 jongens uit het succesteam F3 van afgelopen seizoen en  4 jongens uit F5 en F6 was het voor iedereen spannend hoe F1 dit seizoen in de 1e klasse zou gaan starten. De eerste bekerwedstrijd werd helaas net niet gewonnen omdat Hoofdklasser Nunspeet F1 in de laatste seconde de gelijkmaker scoorde. De volgende beker-wedstrijd tegen CSV'28 F2 werd eenvoudig met 11-0 gewonnen. In de eerste competitie-wedstrijd tegen Groen Wit '62 F2 dacht een aantal jongens er iets te makkelijk over en na een 3-0 voorsprong werd het uiteindelijk een terecht 5-5 gelijkspel na zelfs nog met 5-4 achter gestaan te hebben. Op 15 september was er de uit-wedstrijd tegen Robur et Velocitas. Met af en toe heel goed combinatie-voetbal werd er lustig op los gescoord totdat er een mooie overwinning van 12-1 op het scorebord stond. Het fanatiek deelnemen aan de trainingen wordt steeds beter zichtbaar tijdens de wedstrijden!