FOTO'S: Waterpoloclinic voor SEH JO19-2

Vrijdag 24 januari 2020

De winterstop is ook voor het team JO19-2 van voetbalvereniging SEH uit Heerde bijna voorbij. Om goed voorbereid aan de tweede helft van de competitie te starten hebben de spelers en begeleiding een waterpoloclinic gevolgd bij Zwem-en Waterpolovereniging Octopus in het Berghuizerbad te Wapenveld.

Gestart werd vorige week zaterdag met het zwemmen van een aantal baantjes, gevolgd door verschillende oefeningen met een bal. Als afsluiting was er natuurlijk een onderling partijtje waterpolo, waarbij er enorm werd gestreden om de winst. Uiteindelijk was iedereen moe, maar enorm enthousiast. Een mooie activiteit voor de teambuilding van de mannen van trainers/leiders Robbert van der Hoff en Damy Bredenhof. Zaterdag 1 februari begint SEH JO19-2 weer aan de voorjaarscompetitie!

We bedanken Octopus voor de clinic! Meer informatie over die vereniging is te vinden op de website of mail naar gerrit.renate@lijbrandt.nl

Tijdens de clinic zijn ook verschillende foto’s gemaakt, die in het album te bekijken zijn!