Zwemfestijn SEH succes

Zondag 19 januari 2020

Als er een flinke rij staat voor de glijbaan betekent het dat het druk is… En dat was het afgelopen zaterdagmiddag- en avond ook zeker in het Berghuizerbad in Wapenveld. Daar was het jaarlijkse Zwemfestijn voor de jeugd van voetbalvereniging SEH uit Heerde!

Die drukte was niet toevallig; een recordaantal van 170 kinderen en begeleiders had zich aangemeld voor het evenement, traditioneel aan het begin van het nieuwe kalenderjaar. De deelnemers hebben genoten van de zwemactiviteiten en uiteraard was er ook een hapje en drankje beschikbaar. Mede dankzij de vele vrijwilligers van de voetbalvereniging achter de bar en rondom het zwembad is het festijn soepeltjes verlopen. Aan iedereen die heeft bijgedragen; bedankt namens de activiteitencommissie!