Winnaars puzzel WijzijnSEH-gids blij verrast

Zondag 27 oktober 2019

Begin september is de WijZijnSEH-gids verspreid in Heerde met daarin voor het eerst een puzzel, die bestond uit delen van de advertenties van de sponsoren. Uit alle inzendingen zijn door de PR-Commissie van de voetbalclub de drie winnaars getrokken. Zij ontvingen uit de handen van Harmen van Oene de prijzen.

De eerste prijs, een diner voor twee aangeboden door restaurant De Postkamer, ging naar familie Regterschot. De tweede prijs, een waardebon van 50 euro aangeboden door Rozendal Home Elektro, ging naar familie Bagmeyer en de derde prijs, een boodschappenpakket ter waarde van 50 euro aangeboden door Plus van den Hoven, ging naar mevrouw de Graaf. 

Winnaars, van harte gefeliciteerd! En uiteraard een dankwoord aan de sponsoren voor het beschikbaar stellen van de mooie prijzen.