Jeugd SEH komt weer met koekactie

Woensdag 23 oktober 2019

De jaarlijkse koekactie van voetbalvereniging SEH uit Heerde vindt dit jaar plaats op maandag 4 november. Naar verwachting ruim honderd jeugdleden zullen dan weer langs de deuren gaan om zoveel mogelijk van de heerlijke ontbijtkoeken te verkopen. De kinderen zijn allemaal actief bij SEH.

Met de opbrengst van de koeken worden activiteiten voor de jeugdleden bij de voetbalvereniging georganiseerd. Te denken valt aan het sinterklaasfeest en het jeugdweekend. Het komt dus geheel ten goede aan de jeugd. De ontbijtkoeken kosten twee euro per stuk, bij aankoop van drie exemplaren is de prijs vijf euro.

Let op! De kinderen kunnen en mogen alleen contant geld aannemen. Een verzoek aan een ieder om hier alvast voor deze avond rekening mee te houden, door bijvoorbeeld kleingeld op te sparen. De kinderen zullen met name tijdens de eerste uurtjes van de maandagavond, tussen circa 18.00 en 21.00 uur, langs de deuren gaan. Zorg dus dat je maandagavond 4 november thuis bent!