Nieuw: blessures voorkomen met hulp

Dinsdag 28 mei 2019

Er is een nieuwe optie op de site van SEH: de Blessurehulp. Het geeft snel en eenvoudig informatie over blessures en lichamelijke klachten. De tool biedt leden van de voetbalvereniging laagdrempelig toegang tot de beste informatie over blessures en preventie.

De Blessurehulp is een initiatief vanuit de fysiotherapie om een gezond sportklimaat bij voetbalverenigingen te ondersteunen. Doel is sporters op tijd te informeren over blessures en zo te voorkomen dat men onnodig lang rond blijft lopen met een blessure.

Je kunt een vraag stellen, checken wat voor blessure je hebt of een fysiotherapeut in de omgeving van Heerde vinden. Dit programma is ook in samenwerking met hen opgesteld!

De Blessurehulp is te vinden op de site onder het kopje ‘Vereniging’ of door op deze link te klikken.