Meidenavond vrijdag 14 juni

Zondag 26 mei 2019

Voetbalvereniging SEH organiseert met Borussia Monchengladbach een Meidenavond op vrijdag 14 juni

Meidenvoetbal bij de voetbalvereniging SEH in Heerde zit in de lift. Niet eerder had de club in alle leeftijdscategorieën één of meerdere meidenteams, die actief zijn in de KNVB-competitie. En om dit te vieren, organiseert SEH een Meidenavond op vrijdag 14 juni. Ben Toorn, trainer van de MO11-1, vertelt: ,,De avond begint met een training van 18.00 - 19.30 uur. Deze training  zal verzorgd worden door de trainer en drie Nederlandse speelsters van Borussia Monchengladbach, die actief zijn in de Duitse dames-Bundesliga.''

De training bestaat uit diverse onderdelen. Op één onderdeel zijn prijzen te winnen, die later op de avond uitgereikt worden. Aansluitend zal Borussia Monchengladbach een demonstratie-training geven en kunnen de meiden vragen stellen aan de trainer en de speelsters. Een DJ sluit de avond feestelijk af. De avond is om 22.30 afgelopen. Ben: ,,Ook meiden die nog niet bij SEH voetballen en interesse hebben in deze sport zijn van harte welkom. Zij hoeven zich niet vooraf op te geven voor deze avond.'' 

Belangstellenden kunnen zich vrijdag 14 juni om 17.45 uur melden bij de ingang van de voetbalvereniging, Veldkampseweg 2 in Heerde.