S.E.H. F3 KAMPIOEN!

Zaterdag 19 november 2011

Zaterdag 19 november is SEH F3 najaarskampioen geworden. Uit bij v.v. Berkum, de nummer 2, werd met 2-2 gelijkgespeeld. Het was een erg spannende wedstrijd. Ondanks dat SEH de betere kansen had, kwam SEH twee keer op achterstand maar de jongens bleven vechten als leeuwen. Robin, Michiel en Niels verdedigden als echte mannen. Sven, die geblesseerd was maar beslist mee wilde doen, hield zijn doel na de twee tegentreffers ook schoon met een paar mooie reddingen. De middenvelders Joost, Milan en Wessel schakelden continue van verdedigen naar aanvallen, Justin Eikelboom had ook nog eens op de lat geschoten maar uiteindelijk werd een paar minuten voor tijd de gelijkmaker gescoord door Justin van Gelder. Dit gelijke spel was voldoende om al tijdens de voorlaatste speelronde kampioen te worden, want bijna alle voorgaande duels werden met dubbele cijfers gewonnen. Het feest kon beginnen!

De spelers hebben er een leuke dag van gemaakt. Het kampioenschap werd gevierd met mooie prijzen zoals een "bosje snoep" van de ouders, een kampioens-shirt en een medaille van het jeugdbestuur en een beker van de sponsor. Er werd patat gegeten, er volgde nog een leuke rondrit door het dorp en ze mochten uiteindelijk samen met de spelers van het eerste elftal het veld betreden voor de wedstrijd tegen EZC '84.Zaterdag 26 november spelen ze de laatste competitiewedstrijd thuis om 9:45 uur tegen WZC. Ze spelen dan in hun mooie, nieuwe blauwe kampioens-shirt!

Klik hier voor foto's van de kampioenen!