Jan van Egteren ondersteunt onderbouw SEH

Dinsdag 21 mei 2019

Als Technische Commissie van SEH zijn we zeer verheugd dat Jan van Egteren ook komend seizoen, naast zijn ervaring in het geven van specifieke voetbaltechniek training aan spelers, ook de SEH-trainers gaat ondersteunen met extra begeleiding. Jan is inmiddels al enkele jaren een zeer gewaardeerde kracht voor SEH bij de onderbouw teams van JO8 tot en met JO12 en we zijn dan ook blij dat dit in het komende seizoen een vervolg krijgt.

Ook de training van de O6 en O7 groep - de Veldhuis League4Kidz -  blijft Jan verzorgen op de woensdagmiddag samen met zijn assistenten. 'Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst', en de bijdrage van Jan zal zeker een goede impuls geven aan de jeugdopleiding. Zowel voor spelers als nu ook de trainers.

Wij wensen Jan uiteraard veel succes en plezier komend seizoen.