SEH F3 SLUIT HET TOP-SEIZOEN HEERLIJK AF!!

Donderdag 31 mei 2012

Zaterdag 26 mei was het voor de jongens van F3 nog een keer feest dit seizoen. En dit keer niet alleen voor de jongens maar ook voor hun ouders en broers en zussen.

Cor van Oene had namelijk voor het gehele team incl. de ouders, broers en zussen, geheel gratis, een complete BBQ georganiseerd! Dit was zijn beloning voor het winnen van de KNVB-Neker nadat F3 ook al 2x kampioen geworden was.

In de nieuwe oranje kampioens-shirts die de jongens die dag van het jeugd-bestuur hadden ontvangen, genoten ze van deze geweldige BBQ!

De jongens bedankten samen met hun ouders, middels een mooie bos bloemen en prachtige team-foto's, de trainers Jan van Egteren en Albert Draaijer en leider Robert Eikelboom voor hun bijdrage tijdens het gehele seizoen.

De avond werd afgesloten met een echte partij spuit-voetbal. De jongens vonden het natuurlijk geweldig om de brandweerslang te hanteren en om nog even een kijkje in de brandweer-auto te nemen.