SEH zoekt nieuwe talentjes

Donderdag 17 januari 2019
Voetbalvereniging SEH is op zoek naar jonge voetballers. Jongens en meiden in de leeftijd van 5 en 6 jaar zijn van harte welkom om een keertje een balletje te komen trappen.

Iedere woensdag van 17.00-18.00 uur is er een training op het voetbalveld van De Eeuwlanden aan de Veldkampseweg 2 in Heerde. Op zaterdagochtend van 09.00 - 10.00 uur spelen ze in teams een partijtje voetbal tegen elkaar.

Deze teams hebben namen zoals; Barcelona, Inter Milan, Bayern München en Liverpool. Aan het einde van een seizoen wordt de winnaar bekend gemaakt. De eerste training na de winterstop is alweer begonnen, de competitie start zaterdag 9 februari.

Jongens en meiden van 4 jaar zijn ook van harte welkom. De minipups training elke zaterdag van 09.00 - 10.00 uur.

Lijkt het uw kind leuk om een keer mee te doen? Neem dan contact op met Gerrit van Leeuwen via het telefoonnummer (06) 22480449 of kom gerust een keer kijken tijdens de training.