Succesvol najaar voor meidenteams

Maandag 24 december 2018

Ook voor de 6 meidenteams binnen SEH zit de najaarscompetitie erop. Maar liefst 4 teams hebben promotie afgedwongen en mogen na de winterstop uitkomen in de 1e klasse! De MO11-1, MO15-1, MO17-1 en de MO19-1 (foto) zijn allen in de top-3 van hun competitie geëindigd. Een prachtige prestatie, die nog maar eens aangeeft dat het niveau van het meidenvoetbal bij onze club SEH echt in de lift zit.

Met minimaal 1 team in elke leeftijdscategorie en een Vrouwen-1 hebben we daarbij ook nog eens de grootste meiden- en vrouwenafdeling uit de omgeving. In de eerstvolgende nieuwsbrief zal er uitgebreider ingegaan worden op de prestaties van de diverse teams en de ontwikkeling binnen onze vereniging! En zijn er vanzelfsprekend meiden of dames die graag meer info willen over het komen spelen bij één van deze geweldige teams... En dat kan natuurlijk. Bel, mail of app naar Eric Wagenaar (06-47051980 / ericwagenaar1974@gmail.com) voor meer informatie en de mogelijkheden.

Op de foto SEH MO19-1 met trainer/leider Tonnie Hofmeijer!