VKQ 0578 op vrijdag 14 december

Maandag 10 december 2018

Aanstaande vrijdag zal in het clubhuis van SEH de lustrumeditie van de Voetbal Kennis Quiz 0578 gehouden worden. De kantine is voor deelnemende teams geopend om 19:15, waarna om 20:00 de quiz zal starten.

Ruim 30 teams zullen dan de strijd met elkaar aan gaan, in jacht op het hoogste plekje op het schavot na een avond vol voetbalvragen van deze tijd maar ook van vroeger.

Teams uit heel het land doen mee aan de VKQ0578, maar uiteraard zijn er ook een fors aantal teams vanuit SEH én zijn er afvaardigingen aanwezig van clubs als Hatto Heim, sv 't Harde, VIOS Vaassen, KCVO en vv Oene.

Voor geinterreseerden is er eventueel nog plek voor een team (bestaande uit maximaal 4 personen). Gezelligheid gegarandeerd op deze avond vol voetbalfeitjes, grappen en prachtige beelden.

Voor informatie: vkq0578@outlook.com en of Harmen van Oene (06-15868950)