Programma

 


Programma van Zaterdag 03/03/2018

Senioren
Tijd Thuis Uit
14:30 Kampen 1 SEH 1
14:30 Berkum 4 SEH 2
14:30 WHC 4 SEH 3
12:30 SEH 5 Wapenveld 2
14:45 SEH 6 HFC Storica 3
Junioren
Tijd Thuis Uit
13:00 't Harde JO19-2 SEH JO19-2
10:30 SEH JO17-2 Wijhe '92 JO17-3
13:00 SEH JO17-3 't Harde JO17-2
12:15 Heino JO17-3 SEH JO17-4
12:15 WVF JO15-7 SEH JO15-3
Meisjes
Tijd Thuis Uit
12:00 SEH MO17-1 ESC MO17-1
12:00 ST: HMC MO15-2d SEH MO15-2
12:30 Colmschate '33 MO13-2 SEH MO13-1
10:15 SEH MO11-1 Berkum MO11-1
Pupillen
Tijd Thuis Uit
10:15 SEH JO13-1 IJVV JO13-1
10:00 VEVO JO13-1G SEH JO13-2
09:30 CSV'28 JO13-11 SEH JO13-3
10:15 SEH JO11-1 WHC JO11-2
09:00 SEH JO11-3 Wijhe '92 JO11-2G
08:45 Schalkhaar JO11-9 SEH JO11-4
11:30 SEH JO11-5 SVI JO11-12
08:30 ESC JO11-6 SEH JO11-6
09:15 SEH JO9-1 Oene JO9-1
08:30 Be Quick '28 JO9-2 SEH JO9-3
G-Team
Tijd Thuis Uit
11:30 SEH G1 Zeewolde G1

Programma van Zaterdag 10/03/2018

Senioren
Tijd Thuis Uit
14:30 SEH 1 't Harde 1
12:00 SEH 2 Colmschate '33 2
14:30 IJVV 4 SEH 3
14:45 SEH 5 EZC '84 4
14:30 SEH 6 HTC 6G
13:15 SEH VR1 Oene VR2
Junioren
Tijd Thuis Uit
12:30 SVI JO19-2 SEH JO19-1
14:30 ST: Dalfsen/ASC'62 JO19-2 SEH JO19-2
12:30 Epe JO17-1 SEH JO17-1
13:00 SEH JO17-2 Robur et Velocitas JO17-5
10:45 SEH JO17-3 Hulshorst JO17-2
10:30 DESZ JO17-2M SEH JO17-4
10:15 SEH JO15-1 VIOS V. JO15-1
09:00 SEH JO15-2 VEVO JO15-1G
08:30 Berkum JO15-6 SEH JO15-3
Meisjes
Tijd Thuis Uit
11:15 SEH MO17-1 VSCO '61 MO17-1
09:00 SC Genemuiden MO15-1 SEH MO15-2
09:15 ST: HMC MO11-1 SEH MO11-1
Pupillen
Tijd Thuis Uit
08:45 SEH JO13-1 Hierden JO13-1
10:45 CSV '28 JO13-7G SEH JO13-2
09:00 DESZ JO13-3G SEH JO13-3
09:00 Dalfsen JO11-1 SEH JO11-1
11:30 SEH JO11-3 EZC '84 JO11-2
10:00 ABS JO11-3 SEH JO11-4
11:30 SEH JO11-5 VSCO '61 JO11-3G
08:30 Unicum JO11-6 SEH JO11-6
09:30 WSV JO9-1 SEH JO9-1
10:15 SEH JO9-2 SEH JO9-3
G-Team
Tijd Thuis Uit
11:30 't Harde G1 SEH G1

Programma van Zaterdag 17/03/2018

Senioren
Tijd Thuis Uit
15:00 CSV'28 1 SEH 1
14:30 Eerbeekse Boys 2 SEH 2
14:00 SEH 3 HTC 4
14:30 WHC 7 SEH 5
14:30 SVI 10 SEH 6
15:00 WVF VR1 SEH VR1
Junioren
Tijd Thuis Uit
12:15 SEH JO19-1 DSV '61 JO19-1
14:30 SEH JO19-2 WZC Wapenveld JO19-1
12:00 SEH JO17-1 Hatto Heim JO17-1
14:30 Zwolle SV JO17-2G SEH JO17-2
13:30 SEH JO17-4 CSV'28 JO17-6
11:15 Wijhe '92 JO15-1 SEH JO15-1
11:45 SEH JO15-3 SC Genemuiden JO15-3
Meisjes
Tijd Thuis Uit
10:30 SEH MO15-1 ESA MO15-1
10:00 SEH MO15-2 Rohda Raalte MO15-1
08:45 SEH MO13-1 Blauw Wit '66 MO13-1
08:45 SEH MO11-1 Vilsteren MO11-1
Pupillen
Tijd Thuis Uit
10:15 Zwart Wit '63 JO13-1 SEH JO13-1
10:15 SEH JO13-2 WHC JO13-3
08:30 SEH JO13-3 WZC Wapenveld JO13-2G
10:00 SEH JO11-1 Batavia '90 JO11-1
08:45 SEH JO11-2 Oene JO11-1G
09:30 Hatto Heim JO11-3 SEH JO11-3
10:00 SEH JO11-4 Diepenveen JO11-3
09:45 KCVO JO11-3 SEH JO11-5
11:15 SEH JO11-6 CSV '28 JO11-16G
11:15 SEH JO9-1 Sportclub Deventer JO9-1
09:45 OWIOS JO9-1 SEH JO9-2
11:15 SEH JO9-3 DSV '61 JO9-3G
G-Team
Tijd Thuis Uit
12:30 SEH G1 Victoria Boys G1

Programma van Woensdag 21/03/2018

Junioren
Tijd Thuis Uit
19:30 SEH JO15-1 Hattem JO15-1

Programma van Vrijdag 23/03/2018

Senioren
Tijd Thuis Uit
20:50 SEH 35+1 Epe 35+1