Contact

Accommodatie “De Eeuwlanden”
Veldkampseweg 2
8181 LN Heerde
0578 - 692510

Secretariaat:
Sprengenweg 5
8181 NM Heerde
secretaris@vvseh.nl

 

Ledenadministratie
De ledenadministratie van vv S.E.H. kunt u bereiken op ledenadministratie@vvseh.nl.

Website
De webmasters van deze site kunt u bereiken op webmasters@vvseh.nl

 

Barend de Ruiter a.i.
Voorzitter
voorzitter@vvseh.nl
Henk van Gelder
Secretaris
secretaris@vvseh.nl
0578-693024
Hans Onderdijk
Penningmeester
penningmeester@vvseh.nl
Herman van Ommen
Bestuurslid beheerszaken
beheerszaken@vvseh.nl
Gert Toorn
Voetbaltechnische zaken
voetbalzaken@vvseh.nl
Henri Houtman
Wedstrijdsecretaris
wedstrijdsecretaris@vvseh.nl
06-10952385
Piet Looge
Commerciƫle zaken
commercielezaken@vvseh.nl
Rob van der Most
Lid bijzondere projecten
Harro Visser
Voorzitter/secretaris Jeugdbestuur
jeugdbestuur@vvseh.nl